METAL EXPO

170
KATILIMCI
35000
ZİYARETÇİ
12
ÜLKEDEN SEKTÖR TEMSİLCİLERİ

METAL EXPO EURASIA-İSTANBUL, demir çelik sektörüne hizmet ve ürün veren kurum ve kuruluşları sektörle bir araya getirerek, etkin B2B görüşmeleriyle sürdürülebilir, karlı iş birliktelikleri oluşturabilmelerini sağlamayı hedeflerken, demir çelik endüstrisi ve makine imalat sanayinin, dünya pazarlarına entegrasyonuna ivme kazandırmak; imalat kapasitesini maksimize edecek yol haritaları belirlemek ve böylelikle istihdam talebine yanıt verecek politikaları desteklemek gibi önemli amaçlara hizmet edecek büyük bir platform özelliği taşıyor.

'Gündemi belirleyecek konferanslar'

170 KATILIMCI KURULUŞ

Metal Expo, bir fuar organizasyonu olmakla birlikte, organizasyon içeriğindeki etkinlikler dolayısıyla adete 4 gün boyunca Demir çelik sektörünün dinamiklerinin yeniden belirleneceği bir merkez olma konumunda. Bu trendsetter etkinlik ulusal ve uluslararası boyutta 170 firmayı ağırlayacak.

35.000 ZİYARETÇİ

METAL EXPO, sektörle ilgili tüm profesyonellerin yanı sıra, akademik kadroları, ulusal ve uluslararası medya mensuplarını hem fuar, hem konferanslar hem de workshop etkinlikleri boyunca misafir edecek. Demir çelik sektörünün uzun süredir beklediği bir organizasyon olması organizasyona gösterilecek olan ilginin bir diğer sebebi.

KONFERANSLAR

Fuar boyunca eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek konferans etkinliklerinde, özellikle kendi alanlarında söz sahibi olmuş çok önemli isimler mikrofon başında olacaklar. Üç gün boyunca gerçekleştirilecek konferans etkinlikleri 5 ana gündemden oluşacak. Detaylı bilgi için Konferanslar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İSTANBUL FUAR MERKEZİ

Türkiye’nin en büyük fuar alanı

İstanbul’u dünya fuarcılığının başkenti yapma amacıyla yola çıkan ve Türkiye’nin en büyük fuar alanlarına sahip olan İFM’de her yıl ortalama 100 fuar yapılmaktadır. İDTM tarafından işletilen İFM’de düzenlenen ve her yıl sayısız ziyaretçi çeken fuarlar vasıtasıyla binlerce firma yeni pazarlar ve fırsatlarla buluşmaktadır. Kendi sektörlerinde dünyanın en büyük fuarları arasında sayılan ve her sene yurtiçi ve yurtdışından yüz binlerce ziyaretçiyi çeken ISK-Sodex, Evteks, WEM, ISAF, Tesettür, Müsiad ve Turkchem gibi uluslararası fuarlar İFM’de düzenlenmektedir.